.:: عاشق تنها ::.

عاشقانه

همكار

با عرض سلام خدمت همه شما دوستان عزیز و بزرگوار

ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو می خواستم بگم که من دنبال چندتا همکار برای وبلاگم هستم .

هرکی مایل بود کافیه تو نظرات همین پست بگه تا ثبتش کنم  .

از حالا شروع شد .....

 موفق باشین

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1386ساعت 19:21  توسط عاشق تنها  | 

سال نو مبارك


Happy Norouz
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1386ساعت 15:59  توسط عاشق تنها  | 

نکات ايمني در چهارشنبه سوري

نکات ايمني در چهارشنبه سوري

آتش www.nanjoon.com

استفاده از مواد آتش بازي هرگز به طور کامل ايمن نيست، حتي در صورتي که کاملاً مراقبت صورت گيرد. حوادث نه تنها ممکن است براي کساني که از آن استفاده مي کنند به وجود آيد، بلکه براي کساني که اين مواد را درست مي کنند نيز ممکن است اتفاق بيفتد.

توصيه ها:

- کليه موادي که در نارنجک، ترقه، منور و ساير مواد آتش زا و محترقه استفاده مي شوند، از مواد منفجره و آتش گير هستند که ماده اي خطرناک است و صدمات جبران ناپذيري را به دنبال خواهد داشت.

- اين مواد خاصيت خودبه خودي آتش گيري و انفجاري دارند. لذا از نگهداري آنها حتي به مقادير بسيار کم در منازل، زيرزمين، محل کار و... جداً خودداري کنيد.

- از حمل مواد محترقه و آتش گير و انفجاري حتي به مقادير بسيار کم، در جيب لباس و کيف جداًً خودداري کنيد.

- کودکان و نوجوانان از اقشار آسيب پذير هستند ،استفاده از اين مواد توسط آنان خطرات جدي به همراه داشته، سلامت آنان را به خطر انداخته و مرگ را به دنبال خواهد داشت.

- در صورت نگهداري مواد آتش بازي، حتي کم خطر حتماً آن را در جاي خشک و خنک نگهداري کنيد.

- بقاياي مواد آتش بازي را سريعاً جمع آوري نکنيد. حتماً 15 تا 20 دقيقه صبر کنيد. بعد آن را جمع آوري کرده و در يک سطل محتوي آب بريزد و سپس دفع کنيد.

- در صورت داشتن مواد محترقه و انفجاري حتماً از آن در بيرون از خانه و دور از محل مسکوني و در جايي که علف هاي خشک و درختان موجود هستند، استفاده کنيم.

- هميشه در مواقع آتش بازي جهت اطفاء حريق، آب در دسترس داشته باشيد.

- مواد آتش بازي (محترقه و انفجاري) را از محل هايي که مطمئن هستند خريداري کنيد. اين مواد را از دست فروش تهيه نکنيد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 19:38  توسط عاشق تنها  | 

دختر ها در ماشین

 

دختر ها در ماشین


کلیپی از چند تا دختر که تو ماشین نشستن دارن آهنگ گوش میدن یکم هم خودشون رو تکون میدن !!!

لينک دانلود در ادامه مطلب

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 19:6  توسط عاشق تنها  | 

کلیپی از آتیش زدن موی یه پسره توسط نیروی انتظامی !!!

 

آتیش زدن مو توسط نیروی انتظامی


کلیپی از آتیش زدن موی یه پسره توسط نیروی انتظامی !!!

لينک دانلود در ادامه مطلب

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 19:4  توسط عاشق تنها  | 

كليپ از حركات رقص چندتا دختر تو كلاس (كليپ ايراني)

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 18:53  توسط عاشق تنها  | 

فیلترشکن

اگه نظرات این پست به ۵۰ تا برسه یه برنامه فیلترشکن می زارم که هر سایتی رو که فکر می کنید

بازکنه .

پس منتظرم

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 13:36  توسط عاشق تنها  | 

نظارت با وب کم Oleansoft Hidden Camera v2.24

 

مدیران ادارات همیشه درحال کنترل کارمندان هستند،به خصوص اگر اداره ای باشد که کارمندان آن برای کار با کامپیوتر کار می کنند. کنترل کارمندان در چنین مکان هایی به صورت بازدید حضوری تقریبا امری غیر ممکن به شمار می آید. به طور مثال در یک قسمت بیش از 150 کارمند در حال کار با کامپیوتر می باشند و شما می خواهید از این موضوع مطلع شوید که آیا کارمندانی که زیر نظر شما هستند واقعا در حال کار می باشند و یا برای گذران وقت مشغول سرگرم کردن خود و یا انجام کار های شخصی می باشند.

 برای این امر شما نیازمند یک برنامه کامل می باشید تا از تمام جهات سیستم مورد نظر را کنترل کنید.

نرم افزاری که در این مطلب برای شما معرفی می کنیم نه تنها کنترل کامپیوترهای مورد نظر را در اختیار شما قرار میدهد ، بلکه توانایی کنترل اعمال فرد مورد نظر در پشت کامپیوتر را نیز به شما میدهد.

 Oleansoft Hidden Camera برنامه ای قدرتمند در زمینه برنامه های امنیتی در محدوده کاربران محسوب می شود. این برنامه دارای توانایی ها و قابلیت های بی شماری می باشد. به کمک این نرم افزار می توان کامپیوترهای تحت یک شبکه را به راحتی مدیریت و نظارت  کرد. همچنین این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا از طریق کامپیوتر خود که مدیر شبکه می باشد ، کامپیوترهای دیگر را کنترل کنید. مهمترین ویژگی این برنامه در این است که شما می توانید به وسیله webcam اعمال کاربر را نیز نظاره کنید .

کمی در باره کارکرد این برنامه از زبان سایت سازنده:

این نرم افزار توانایی بیش از 250 کامپیوتر را دارا می باشد. همچنین برای مدیریت بهتر و آسان شما توانایی گروه بندی تعدادی از کامپیوتر ها را دارا می باشید. امکان ضبط تصاویر گرفته شده از دیگر کامپیوتر ها و اجرای آن ها برای باز بینی مجدد در زمان دلخواه.

دوربین مخفی و نظارت:

دوربین های مخفی کار گذاشته شده توسط شما به سادگی تصاویر کارمندان شما را به کامپیوتر شما منتقل می کنند و شما امکان ذخیره سازی این تصاویر را نیز دارا خواهید بود.

کنترل از راه دور سیستم کارمندان :

شما می توانید صفحه نمایش کامپیوتر کارمندان را بر روی کامپیوتر خود مشاهده کنید و تمامی اطلاعات از قبیل حرکت موس ، کلیدهای که بر روی صفحه کلید اسفاده می شوند ، داده های در حال انتقال و .... را نظارت کنید. همچنین شما بدون هیچ محدودیتی از سیستم خود اعمال دلخواه را بر روی آن کامپیوتر اجرا کنید. اعمالی نظیر اجرای برنامه ها ، کار بر روی سند های متنی ، انتقال فایل ، خاموش کردن کامپیوتر و ... . البته تمامی این امکانات به شرطی در اختیار شما می باشد که شما مدیر این شبکه باشید و بر پشت سیستمی که برنامه سرور بر آن نصب باشد نشسته باشید.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:33  توسط عاشق تنها  | 

Boss Invisible v1.05

 وقتی در محل کارتان با کامپیوتر بازی می کنید اگر کسی به شما نزدیک شود سعی می کنید که به سرعت از بازی خارج شوید؟! رئیستان مچ شما را هنگام دیدن تصاویری(!) گرفته است؟! آیا از وارد شدن به برخی از سایت ها در محل کار خود می ترسید؟! می خواهید از این که افراد دیگر در کار شما سرک بکشند جلوگیری کنید؟ نرم افزاری که شما برای این موارد و بسیاری موارد دیگر احتیاج دارید Boss Invisible است.

چرا وقتی کسی نزدیک کامپیوتر شما می شود به سرعت بازی یا پنجره مرورگر خود را می بندید؟! فقط کافی است تا به سادگی نشانگر موس خود را به گوشه پایین سمت راست صفحه ببرید تا پنجره شما مخفی شود! حالا اگر نشانگر موس خود را دوباره به همانجا ببرید پنجره شما دوباره نمایان خواهد شد!

این نرم افزار همچنین صفحات سری شما را از Task Manager مخفی می کند و همچنین آیکون آن ها را از System Try (گوشه پایین سمت راست کنار ساعت) نیز حذف می کند. برنامه ها و پنجره های شما به سرعت مخفی می شوند و می توانند به سرعت دوباره بازگردند.

Boss Invisible به صورت پیش فرض مخفی است و برای دیدن آن باید نشانگر موس خود را به گوشه بالای سمت چپ صفحه خود ببرید تا پنجره آن نمایان شود. برای شروع کار برنامه شما باید پنجره هایی را که می خواهید به سرعت مخفی کنید در درون برنامه انتخاب کنید. شما باید روی کلید Select Window کلیک کنید و یکی یا چند تا از پنجره های باز را انتخاب نمایید. حالا اگر نشانگر موس خود را به گوشه سمت راست در پایین صفحه ببرید پنجره یا برنامه هایی که آن ها را در لیست انتخاب کرده اید به سرعت مخفی می شوند!

از ویژگی های دیگر برنامه:

- سازگار با ویندوزهای 2000 ، XP ، 2003 و ویستا
- محیطی ساده و کاربر پسند

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:33  توسط عاشق تنها  | 

ثبت همه ی جزئیات رایانه Spector Pro v6.0.1201

 

Spector Pro بهترین برنامه ی موجود برای ثبت همه ی جزئیات مربوط به فعالیتهای انجام شده در کامپیوتر و اینترنت است. هم برای منزل و هم برای محل کار!
Spector Pro همه ی کارهای انجام شده توسط کاربر استفاده کننده از کامپیوتر را با جزئیات کامل ثبت و ذخیره میکند. برای مثال: متن چت، متن پیغامها، ایمیلها، وبسایتهای بازدید شده، جستجوهای انجام شده، اعمال صورت گرفته در هر وبسایت، عکسهای پست شده، عکسهای دیده شده، کلیدهای فشار داده شده هنگام تایپ، برنامه های اجرا شده و امکانات بسیاری دیگر توسط این برنامه عرضه میشود!
حتی شما میتوانید این برنامه را بر روی حالت مخفی یا Stealth بگذارید و دیگر کسی جز خودتان نمیتواند از وجود این برنامه با خبر شود، اجرایش کند و یا حذفش کند!
بخاطر داشتن سیستم نظارت پیشرفته، نه تنها شما میتوانید ببینید که چه کارهایی انجام شده، بلکه دقیقاً با همان ترتیبی که صورت گرفته نظاره گر خواهید بود، قدم به قدم! با این برنامه دیگر خیالتان راحت خواهد بود که دیگران چه کارهایی بر روی کامپیوتر شما انجام داده اند.

سیستم مورد نیاز برای اجرای این برنامه: (یکی از ویندوزهای زیر)
- ویندوز Vista همه ی نسخه ها
- ویندوز XP با Service Pack یک یا دو
- ویندوز ME
- ویندوز 98
- ویندوز 2000 با Service Pack دو
- ویندوز NT 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:32  توسط عاشق تنها  | 

ابزاری حرفه ای برای کنترل دوربین های مدار بسته Capturix VideoSpy Enterprise 4.10.2096

 VideoSpy 2007 Enterprise نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن قادر به کنترل دوربین های مدار بسته و دوربین ها جاسوسی می باشید. به کمک این نرم افزار می توانید به طور همزمان از چندین دوربین عمل دریافت تصویر را داشته باشید و به همزمان بر روی تصاوی ارسالی این دوربین ها نظارت کنید.در این نرم افزار ویژگی های دیگری نیز برای کنترل دوربین ها قرار داده شده که می توان به ابزار کنترل حرکت دوربین ( در صورت پشتیبانی کردن دوربین از ویژگی ) اشاره نمود. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به شناسایی حرکت در تصاویر اشاره نمود که برای دوربین های مدار بسته و این گونه سیستم ها از اهمیت خاصی برخوردار است. این نرم افزار محصولی از شرکت Capturix می باشد.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- شناسایی حرکت در تصاویر ارسالی از دوربین
- قابلیت بزرگ نمایی تصاویر دریافتی
- قابلیت ضبط صدا در صورت پشتیبانی دوربین از این ویژگی
- قابلیت عکس برداری و ذخیره سازی از تصاویر دریافتی
- توانایی ذخیره سازی تصاویر دریافتی و دسته بندی آن ها بر اساس روز و ساعت
- کنترل سخت افزارهای ورودی و خروجی مربوط به سیستم امنیتی به صورت خودکار
- و ...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:31  توسط عاشق تنها  | 

نرم افزاری برای کنترل فرزندان توسط والدین در هنگام کار با کامپیوتر Advanced Parental Control 1.9

 

امروزه در بسیاری از منازل که سیستم های کامپیوتری خانگی مورد استفاده کودکان و فرزندان نیز قرار می گیرد ، بسیاری از والدین نگرانی هایی را در این زمینه دارا می باشند به خصوص زمانی که صحبت از اینترنت می شود این نگرانی ها چند برابر می شود. استفاده های نادرست فرزندان از برنامه ها و اینترنت ممکن است بسیار به آسیب پذیری های اخلاقی آن ها اضافه نماید. امروزه والدین برای کنترل فرزندان خود می توانند از نرم افزارهای مختلفی استفاده نمایند که برای همین منظور طراحی شده است.

Advanced Parental Control نام نرم افزاری حرفه ای با ابزارهای متنوع می باشد که به وسیله آن والدین قادر به کنترل کامل فرزندان خود در هنگام کار با کامپیوتر می باشد. این نرم افزار از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که به کمک آن ها والدین به راحتی قادر به نظارت بر امور مختلفی می باشند که فرزندان و یا حتی دیگر افراد بر روی سیستم انجام می دهند. از اقداماتی که به وسیله این نرم افزار می توان به آن اشاره نمود محدود نمودن زمان استفاده کاربران از سیستم می باشد. همچنین می توان فعالیت های کاربران را مورد نظارت قرار داد و قابلیت انجام تعدادی از فعالیت ها را نیز از آن ها سلب نمود.  این نرم افزار محصولی از شرکت Retina-X Studios می باشد.

 از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- قابلیت تنظیم برنامه برای استفاده فرزندان در یک پروسه زمانی مشخص
- قفل نمون خودکار سیستم بعد از پایان زمان مشخص شده
- نظارت بر سایت های بازدید شده در اینترنت که توسط کاربر رویت شده است.
- قابلیت جلوگیری از دسترسی دیگر کاربران و فرزندان به اجرای برنامه های مختلف
- دریافت گزارش از امور مختلف ثبت شده
- مدیریت اختصاصی بر برنامه اصلی
- و ... 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:30  توسط عاشق تنها  | 

Auto Patcher XP Full 5.1

 اولين چيزي كه به ذهن يك هكر حرفه اي، بعد از ورود به سيستم قرباني خود مي رسد .........

ايجاد يك راه ورود براي حمله دوباره است كه اين كار را با گذاشتن يك فايل جاسوسي و Backdoor‌ مي توان انجام داد . اما اگر سيستم قرباني داري يك آنتي ويروس به روز باشد ديگر نمي توان روي اين كار حساب باز كرد و راه ديگر ، پيدا كردن پسوردهاي سيستم براي حمله از مكانهاي ديگر است اما پيدا كردن همين پسوردها مشكل ديگري است كه به صورت دستي بسيار وقت گير است اما اين برنامه فقط در صورت رجيستر بودن تمام اين كارها با سرعتي باور نكردني  انجام مي دهد و تمام پسوردهاي سيستم را بيرون كشيده و در اختيار ما قرار مي دهد .

اين برنامه براي مديران شبكه هاي  بزرگ رايانه اي و يا كساني كه به علم هكري آشنا هستند بسيار مفيدتر از آن چيزي است كه به نظر مي آيد .

خوبي اين نرم افزار اين است كه در يوزر محدود شده نيز به راحتي كار مي كند.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:28  توسط عاشق تنها  | 

جلوگیری از بوت شدن با نرم افزار Y!Tunnel Pro 234

 شاید برای شما هم پیش آمده است مواقعی که در حال چت کردن هستید صفحه زیادی از اتاق شخصی چت باز می شود و سیستم هنگ می کند که به اصطلاح به این کار بوت کردن می گویند. این نرم افزار با راه و روش های مختلف از این کار جلوگیری می کند و سعی می کند محیط بهتر و امن تری برای مواقعی که در حال چت هستید فراهم کند. از قابلیت های نرم افزار می توان به ایجاد لیست اسپم ، بستن روم ها ، فلیتر کردن لیست های بزرگ آیدی ، بستن پورت های مشخص شده و ......... را نام برد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید

  


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:27  توسط عاشق تنها  | 

حذف پسورد ادمين در ويندوز ايکس پي و ان تي

 ممکن است براي شما اتفاق افتاده باشد که در ويندوز ايکس پي براي حساب کاربري مدير (Adminiastrator) کلمه رمزي را مشخص کرده باشيد و بنا به دلايلي آن را فراموش کرده باشيد، و با مشکل ورود به سيستم مواجه شده باشيد. در اين جور مواقع تنها راه حل موجود نصب دوباره ويندوز ميباشد. همچنين ممکن است شما قصد استفاده از يک کامپيوتري را داشته باشيد که توسط کلمه رمز در ويندوز ايکس پي محافظت ميشود. نرم افزاري که در اينجا قصد معرفي آن را داريم يک ابزار جديد است که با حذف کلمه رمز ، شما را هم از نصب مجدد ويندوز خلاص ميکند و هم به شما اجازه ميدهد تا بي اجازه وارد سيستم ديگران شويد!
از اين ابزار براي حذف پسورد مدير در ويندوز ايکس پي، ويندوز 2000 و ويندوز ان تي ميتوانيد استفاده کنيد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیدتوجه :  براي استفاده از اين برنامه پس از باز کردن فايل فشرده، فايل Image.iso را بر روي يک سي دي رايت کنيد. و سپس کامپيوتر مورد نظر را با CD-ROM راه اندازي کنيد، در ادامه مراحل را دنبال کنيد.

ایمیج را می توانید با نرم افزار هایی چون Nero و Alcohol رایت کنید.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:26  توسط عاشق تنها  | 

تغییر فایلهای exe با Resource Hacker 3.4.0

 Resource Hacker ابزار رايگاني است كه شما را قادر ميسازد تا به فايل هاي 32 بيتي ويندوز نفوذ كرده و ضمن دستيابي به Source آنها, امكان مشاهده, ويرايش و حذف اطلاعات از منبع برنامه را براي شما فراهم ميسازد!
اين نرم افزار قادر است بروي سيستم عامل هاي ويندوز نسخه هاي Win95, Win98, WinME, WinNT, Win2000 وWinXP  كار كند و شما را تا دسترسي به سورس كامل برنامه هاي مختلف پيش ببرد!
اين نرم افزار تصاوير گوناگون با فرمت هاي Icon, Bitmap, GIF, AVI, و JPG  را به همراه فايل هاي صوتي با فرمت هاي WAV و MIDI  و ... , فرم هاي مختلف برنامه نويسي دلفي , اسكريپت هاي مورد استفاده در برنامه ها و بسياري ديگر از اطلاعات و محتويات برنامه هاي گوناگون را از دل آن ها استخراج كرده و در اختيار شما قرار ميدهد.
با استفاده از اين نرم افزار ميتوانيد بسياري از ويرايشات مورد نظر خود را در برنامه هاي مورد نظر خود اعمال نموده و حتي آن ها را بنام خود كرده و با ساختاري جديد ذخيره نماييد!

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:25  توسط عاشق تنها  | 

ابزاري جهت كشف پسورد اكانت هاي اينترنتي Windows

 Dialup Password Recovery نرم افزاري فوق العاده جالب و كاربردي است كه قادر است پسورد هاي  همه Connection هاي ايجاد شده در ويندوز را  بازيابي كرده و در اختيار شما قرار دهد!
چنانچه پسورد خود را در يك كانكشن وارد كرده و ذخيره نموده ايد  و آن را به خاطر نداريد , ميتوانيد با استفاده از Dialup Password Recovery  رمز عبور خود را كشف كنيد.

اين نرم افزار كوچك با سيستم عامل هاي مختلف مايكروسافت از جمله Win-9x, Windows ME, Windows NT, Windows 2000 and Windows XP  سازگار بوده و قادر است پسوردهاي اكانت هاي ديگر حساب هاي ويندوز را نيز كشف نموده و در پايان همه آن ها را در يك فايل متني TXT ذخيره نمايد.
اين نرم افزار از محيط كاربري  ساده اي تشكيل شده و و كار كردن با آن بسيار ساده ميباشد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:24  توسط عاشق تنها  | 

برنامه پیدا کردن پسورد یوزرهای ویندوز XP

 XPC برنامه است که شما می توانید با آن پسورد یوزرهای مختلف در ویندوز XP را پیدا کنید. مثلا در ویندوز XP نام کاربری به نام Admin وجود دارد و شما از پاسورد آن را فراموش کرده اید و یا مال دیگران است ! می توانید با این برنامه پسورد آن یوزر را پیدا کنید. 

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 9:22  توسط عاشق تنها  | 

عکس امپراطور دریا

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 6:47  توسط عاشق تنها  | 

سریال امپراطور دریا

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 6:45  توسط عاشق تنها  | 

عکس از فیلم امپراطور دریا

  

  

  

  

  

                                  


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 6:40  توسط عاشق تنها  | 

ملکه زیبایی جهان۲۰۰۷

ملکه زیبایی جهان امسال(۲۰۰۷) خانم ریو موری از ژاپن... این خانمی هم که تاج رو به سر ایشون می زنه ملکه ی زیبایی سال قبل (۲۰۰۶) خانم زلیخا ریور از پورتوریکو بودن...

Last year's winner, Zuleyka Rivera of Puerto Rico, Miss Universe 2006, crowned her successor Riyo Mori  (Miss Japan) as  Miss Universe 2007


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1386ساعت 6:27  توسط عاشق تنها  | 

اس ام اس هاي نوروزي مخصوص تبريک نوروز87

اس ام اس هاي نوروزي مخصوص تبريک نوروز87


اس ام اس هاي نوروزي مخصوص تبريک نوروز87
=====================================================
><(((>
><(((>
><(((>
من اولين کسي بودم که براي تو ماهي عيد فرستادم.
سال نو مبارک
=====================================================
ساقيا آمدن عيد مبارک بادت
وان مواعيد که دادي مرواد از يادت
سال نو و نوروز باستاني مبارک
=====================================================
براي ديدن بقيه اس ام اس ها به ادامه مطلب برويد . . .


=====================================================


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 20:13  توسط عاشق تنها  | 

عكس نانسي

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 20:10  توسط عاشق تنها  | 

عکس های سلمان خان و خانم های خوشگل هندی

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 20:6  توسط عاشق تنها  | 

آلبوم عكس پرينكا چوپرا

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 20:1  توسط عاشق تنها  | 

آلبوم پرینکا چوپرا

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1386ساعت 19:58  توسط عاشق تنها  | 

سالنمای 87 هجری شمسی برای موبایل

 تقویم سال 87 هجری شمسی که با فرمت جاوا ارائه و بر روی اکثر گوشی های تلفن همراه قابل نصب می باشد.


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 14:57  توسط عاشق تنها  | 

عكس هايي از فيلم كلاغ پر ( محمد رضا گلزار )

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 8:11  توسط عاشق تنها  | 

مهناز افشار ( فیلم کلاغ پر )

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 7:43  توسط عاشق تنها  | 

عكس هايي از فيلم كلاغ پر (محمد رضا گلزار و مهناز افشار )

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 7:40  توسط عاشق تنها  | 

جنيفر لوپز

 

 

بقیه رو در ادامه مطلب ببین

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 7:29  توسط عاشق تنها  | 

عکس زیبا از یانگوم

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و چهارم اسفند 1386ساعت 7:21  توسط عاشق تنها  | 

Internet Explorer 7 Readiness Toolkit

 بسته ی تکمیلی جدیدی است که بر روی مرورگر IE 7.0 نصب می گردد. با نصب این Package می توانید با ویژگیها و توانایی و همچنین نحوه ی عملکرد هر یک از بخش های مرورگر خود به صورت کامل آشنا شوید. این بسته همچنین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با نوع مشکلات و اشتباهات احتمالی ایجاد شده توسط کاربر آشنا شوند. ابزاری در این بسته قرار گرفته است که امکان تست و بهره برداری فنی از مرورگر IE را برای شما برنامه نویسان فراهم می آورد. .

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:16  توسط عاشق تنها  | 

مرورگری با سرعت بالا Maxthon Browser 1.5.9.30

 

Maxthone نام مرورگری بر پایه مرورگر اینترنت اکسپلورر که دارای سرعت بالا و قابلیتهای فراوانی است!

از قابلیتهای این نرم افزار می توان به : قابلیت باز کردن صفحات به صورت Tab، قابلیت خواندن فایلهای RSS ، امنیت بالا ، سرعت بالای لود صفحات ، قابلیت سرکوپ کردن تبلیغات اینترنتی و صفحات pop up و بسیاری از امکانات دیگر.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:15  توسط عاشق تنها  | 

مرورگري بنام روباه آتشين! Mozilla Fireox 3.0 Alpha 1

 از آنجا كه نرم افزارهاي مرورگر به عنوان دروازه اطلاعاتي و بازرگاني در اينترنت به حساب مي آيند همواره بين شركتهاي بزرگ نرم افزاري بر سر تصاحب اين بازارمهم رقابت بوده است.
 بسياري از ما فكر ميكرديم كه پس از جنگ جهاني اول مروگرها ,كه با غلبه مايكروسافت بر نت اسكيپ به پايان رسيد دبگر جنگي در كار نخواهد بود. اگر شما هم مثل ما اين چنين فكر ميكرديد بايد بدانيد كه در اشتباهيد , چون زمان انتقام مغلوب بر غالب فرا رسيده و نت اسكيپي كه به مرور زمان از صفحه روزگار مرورگر ها محو ميشد, دوباره نمايان شده , اما اينبار با سلاحي قدرتمند به جنگ اينترنت اكسپلورر بازنشسته مايكروسافت ميرود!

 نام اين سلاح FireFox به معني روباه آتشين است كه نت اسكيپ پروژه آن را از سال 1998آغاز كرد. FireFox يك مرورگر اوپن سورس اينترنت است كه توسط بنياد موزيلا منتشر شده ,و يكي از مهمترين افتخارات جنبش اوپن سورس به حساب مي آيد كه از زمان ورود خود به دنياي مرورگرها هر روز بيش از پيش سهم بازار مايكروسافت را در اين عرصه دراختيار ميگيرد. اين مرورگر مراقبتهاي امنيتي و ساير ويژگي هاي جالب و كاربردي را در خود جمع نموده و اين نكته را روشن ميسازد كه مايكروسافت در سال هاي اخير تقريبا هيچ ابداعي در مورد مرورگر سالخورده خود نداشته و تنها هنر آن انتشار( با تاخير و ناقص) سرويس پك 2در ماه آگوست در جهت رفع اشكالات امنيتي نويسندگان مرورگر خود بوده است!( اين سرويس پك جهت استفاده در ويندوزهاي قديمي تر كاربردي ندارد!)
 فاير فاكس  برنامه ايست از نسل مرور گرهاي نت اسكيپ كه خود زماني مرورگر اصلي بازار بود.

 يكي از مهمترين دلايل كسب محبوبيت Internet explorer و برخي ديگر از محصولات مايكروسافت ,در بين كاربران, ارائه اين برنامه ها به همراه نسخه هاي گوناگون وبندوز, و از بين بردن بازار رقابتي در دنيا ميباشد. بهتر است در يك كلمه خلاصه كنيم : انحصارطلبي ,البته اين نكته را فراموش نكنيد كه وقتي شما به نرم افزاري عادت كنيد, دل كندن وانتخاب جايگزيني ديگر براي آن امريست بسيار مشكل!

 مشكلات امنيتي اخير در Internet Explorer و تاخير مايكروسافت در ارائه وصله هاي ترميمي براي آن , بهترين فرصت را براي جذب وبگردها و كاربران در سطح جهان به سوي ديگر مرورگرها فراهم نمود كه دراين ميانFireFox به خوبي از خود لياقت نشان داد بطوري كه طبق آمار سهم كلي مايكروسافت از ميزان استفاده كاربران از Internet explorer پنج درصد كاهش و سهم موزيلا به همين مقدار افزايش داشته است.

ويژگي ها:
 FireFox مرورگريست ايمن,رايگان,سريع,ساده ,و سازگار با ويندوز 98 ونسخه هاي بعد از آن, Mac OS X و لينوكس ,كه توسط يك گروه كوچك غير انتفاعي با كمك هاي داوطلبانه گسترده,توليد شده است. اين مرورگر از ويژگي خطرناك مايكروسافت يعني Active X كه اختيار كامپيوتر شما را بدست يك وب سايت ميدهد, پشتيباني نميكند.و همچنين پيوندها و انصالات بسيار زياد IE به بقيه بخشهاي ويندوز را حذف كرده ,اين پيوندها باعث ميشدند كه يك اشكال در ابن برنامه, تمام سيستم را از كار بيندازد.
 
قابليت هاي كليدي:
 1- توانايي بازنمودن پنجره هاي ديگر در پنجره اصلي برنامه.
 2- جعبه جستجوي همه كاره.
 3- مسدود كننده صفحات تبليغاتي نا خواسته.(معروف به PopUp)
 4- شامل بخشي مربوط به صفحات ابنترنتي , به دفعات بازدبد شده.
 5- شناسايي صفحات قلابي و شبيه ساز وب( در صورت بازديد كاربر از صفحات رمز نگاري شده , مرورگر با زرد رنگ كردن نوار آدرس اين وضعيت را هشدار ميدهد!)
 ۶- شامل ۳۲ زبان مختلف(كه متاسفانه جاي زبان فارسي در بين آنها خاليست)
و...

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:14  توسط عاشق تنها  | 

مرورگر قدرتمند اپرا Opera 9.2 Web browser

 مرورگر پر قدرت و پرسرعتی که مشکلات بسیاری سایت ها را برملا میکند. این مرورگر یا بهتر است بگیم نرم افزار بعد از مجانی شدنش امکاناتی را به مرورگر خود اضافه کرد که این امکانات آن را به یک نرم افزار کاربردی تبدیل کرد.

امکانی مانند دانلود فایلهای Torrent که امروزه در اینترتت مصرف آن بسیار زیادتر از گذشته شده است و خیلی ها با دانلود این نوع فایلها مشکل دارند در صورتی که این نرم افزار به راحتی فایل Torrent را باز کرده و شروع به دانلود آن میکند.
سرعت بالا آمدن نرم افزار واقعاً هیجان انگیز است... مانند اینترنت اکسپلورر 2 ساعت و نیم وقت گرانبهای شما را به انتظار نمیگذارند. از سرعت خود نرم افزار بگذریم، سرعت اینترنت آن واقعاً اعجاب انگیز است... بارگذازی صفحات حتی از مرورگر فایرفاکس هم بیشتر است.
البته نمیخوام فایرفاکس را خراب بکنم این وسط، اما حقیقت را باید گفت ولی من فقط از این مرورگر برای کارهای ضروری استفاده میکنم اما مرورگر مورد علاقه خودم محصولی است از Mozilla...

مرورگر اپرا دارای نوار تب (Tab Bar) و همچنین نمایش Thumbnail صفحات وب می باشد.
در نسخه جدید نیز امکاناتی اضافه شده است که بهتره دانلود کنید و استفاده کنید...
حجم آن کمتر از 5 مگابایت می باشد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:13  توسط عاشق تنها  | 

IE7pro 0.9.16

 

نرم افزاری کوچک که با اضافه شدن بر روی Internet Explorer 7 قابلیت ها و توانایی های بسیاری را برای استفاده آسان تر، کاربردی تر، امن تر و ... به این مرورگر اضافه می کند.

قابلیت ها ی نرم افزار :

- افزایش امکانات، قابلیت Tabbed Browsing مرور گر Internet Explorer 7 مانند :
بسته شدن Tab ها با دابل کلیک، توانایی فعال و غیر فعال کردن و مدیریت قابلیت History در Tab ها ، توانایی انتقال منوها و نوار ابزارهای مرورگر، مخفی کردن search bar، توانایی تغییر در تعداد connection های برای اتصال به سرورهای صفحات وب برای افزایش سرعت باز شدن صفحات،
- پشتیبانی کامل از Drag & Drop برای بازکردن لینک ها در Tab های جدید، ذخیره کردن سریع تصویر، جستجوی سریع کلمات در موتورهای جستجوگر و ....
- قابلیت انجام عملیات مختلف به وسیله موس در محیط مرورگر مانند : (open/close a tab, go back, go forward , print , scrolling page و ...)
- قابلیت برگرداندن تمام پنجره ها و Tab های بسته شده در هنگام بروز خطا و بسته شدن ناگهانی مرورگر.
- قابلیت تبدیل سریع کل یک صفحه Web به عکس با Format های JPG, BMP , GIF , PNG یا TIFF .
- قابلیت تغییر سریع پروکسی سرور ها.
- بلوکه کردن و  جلوگیری از بازشدن  صفحه های تبلیغات اینترنتی
و ...

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:13  توسط عاشق تنها  | 

اینترنت اکسپلورر 7 حرفه ای با IE7pro 1.1.0.4 Final

 

وقتی IE7 حرفه ای می شود!
IE7pro 1.1.0.4 Final  یک برنامه کمی برای IE7 می باشد . مشابه این برنامه کمکی برای فایر فاکس بسیار زیاد هستند که مهمترین آنها Fasterfox می باشد. این برنامه در قسمت نوار وضعیت IE جا می گیرد و قابلیت های زیر را به IE7 اضافه می کند :
 - باز و بسته کردن تب ها (Tab) با دابل کلیک
 - نگهداری تاریخچه صفحات بازدید شده
 - نشان دادن سورس صفحات وب به صورت کامل
 - اضافه شدن قابلیت Crash Recovery برای مواقعی که IE به صورت ناخواسته بسته می شود.
 - قابلیت Refresh کردن تب ها به صورت سفارشی
 - قابلیت ذخیره کردن صفحات وب به صورت تصویر
 - قابلیت مسدود سازی صفحات تبلیغاتی فلش
 - اضافه كردن اتوماتيك برنامه ها بروز رساني شده فقط با يك كليك
 - قابليت فعال و غير فعال كردن سرويسهاي نرم افزار 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:12  توسط عاشق تنها  | 

مرورگری از خانواده موزیلا SeaMonkey 1.1.7

 اين هم يکي ديگر از نرم افزارهاي مورد استفاده در مرور صفحات اينترنتي می باشد. اين نرم افزار از خانواده نرم افزارهاي موزيلا ( مانند فاير فاکس ) بوده و مي توان گفت که از سرعت مناسبي نيز برخوردار است .اما قابليتهاي بارز آن عبارتند از :

نمايش بغل هم صفحات (Tabbed).
قابليت دريافت ايميل و عضويت در گروههاي خبري.
امکان چت IRC.
داراي ويرايشگر ساده صفحات اينترنتي . ویرایشگر ساده ( HTML ).
قابليت حذف تبليغات ناخواسته از جمله Popup ها.
مديريت تصاوير و امکان بلوکه نمودن آنها براي افزايش سرعت اينترنتي.
قابليت انجام تنظيمات امنيتي.
گذاشتن رمز عبور. مديريت کوکي ها. الگوها.
پشتيباني از زبانهاي مختلف.
این نرم افزار رایگان بوده و به سادگی آپ دیت می شود (Update).
و … 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1386ساعت 18:11  توسط عاشق تنها  | 

مطالب قدیمی‌تر