.:: عاشق تنها ::.

عاشقانه

آهنگ جدید و زیبای انتظار با صدای شهره

 

دانلود در ادامه مطلب

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم مهر 1386ساعت 14:32  توسط عاشق تنها  | 

استمنا یا اونانیسم یا ماستور باسیون یا خود ارضایی :

استمنا یا اونانیسم یا ماستور باسیون یا خود ارضایی یا به اصطلاح عوام جلق عبارت است از سکس با خود تا سر حد ارضاء شدن که بیشتر توام با خیال بافی صورت می گیرد . خود ارضایی در قبل از ازدواج یک امر طبیعی و بدلیل کمبود رابطه جنسی میباشد و در نزد هر دو جنس شایع است . نوجوان و جوان مدتی بعد از بلوغ کم کم تحت فشار جسمی قرار خواهد گرفت و حتی در صورت عدم اقدام به این مورد در هنگام خواب  تخلیه و ارگاسم صورت خواهد گرفت . لازم به ذکر است زمان اولین خود ارضایی در افراد مختلف گوناگون است و حتی خود ارضایی در کودک ۲ ساله نیز گزارش شده است . انسان تنها موجودی نیست که خود ارضایی می کند، و  در میمونها نیز این مورد مشاهده شده است

 

خود ارضایی در بعد از ازدواج :

خود ارضایی در بعد از ازدواج بدلیل عدم رفتار جنسی مناسب زوجین صورت می گیرد و می بایست فرد را با ایجاد رویه درست زناشویی به روال عادی بازگرداند.البته در زمان بارداری و در هفته های آخر بارداری نیز خود ارضایی در مردان دیده می شود.

 

بقیه در ادامه مطلب

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم مهر 1386ساعت 14:3  توسط عاشق تنها  | 

دستگیری 53 هزار نفر به خاطر روابط نامشروع

استان های شمالی کشور بیشترین تعداد دستگیر شدگان را دارا بوده است. جالب است که 74 درصد این افراد متاهل و دارای همسر بوده اند.

آمار بزه در نه ماهه نخست 85 نسبت به سال گذشته درمیان اقشار مختلف مردم، حکایت از رشد چشمگیر بزهکاری در کشور دارد. اگرچه بخشی از آن را باید به حساب هوشیاری و تحرک بیشتر نیروی انتظامی گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری "مبارزین" به نقل از یک منبع آگاه، در این مدت تعداد 53 هزار و 597 نفر به جرم «روابط نامشروع» در سراسر کشور دستگیر شده اند که نسبت به زمان مشابه سال قبل رشد نوزده درصدی را نشان می دهد.
استان های شمالی کشور بیشترین تعداد دستگیر شدگان را دارا بوده است. جالب است که 74 درصد این افراد متاهل و دارای همسر بوده اند.

 

بقیش در ادمه مطلب

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم مهر 1386ساعت 14:0  توسط عاشق تنها  | 

بررسی رابطه جنسی از راه مقعد و عوارض پزشکی و احکام شرعی مربوط به آن

مقاله از علی سلطانی مجد

با توجه به سوالات بیشماری که در زمینه رابطه جنسی از طریق مقعد ( ANAL SEX) به دستم میرسه در این مقاله به پیامدهای این رابطه می پردازم .

در آغاز لازم میدونم نکته ای را خاطر نشان کنم ، که از آنجائی که این رابطه یک رابطه نا سالم و پرخطر است در این پایگاه تا کنون مقاله ای در این زمینه درج نگردیده و اگر سابقا یکی دو مطلب در زمینه این رابطه درج شده بود از آرشیو حذف گردیده.

رابطه جنسی از طریق مقعد و احکام شرعی در مورد آن  :

 

بقیه در ادامه مطلب

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم مهر 1386ساعت 13:57  توسط عاشق تنها  | 

ایا ارتباط جنسی در زمان بارداری و تولد فرزند مجاز است؟

منبع : پایگاه اطلاع رسانی پزشکان بدون مرز

آیا در هنگام حاملگی می توان مقاربت داشت ؟

بسیاری از خانمها در اوّلین مراقبت حاملگی شان این سوال را مطرح می کنند که مقاربت و یا نزدیکی در زمان حاملگی چگونه باید باشد؟ آیا خطری برای جنین ایجاد می کند یا نه؟ البته هر خانمی باید این سوالها را از ماما یا پزشک خود بپرسد ولی بطور کلی، در حاملگیهای بدون مشکل و طبیعی، مقربت خطری ندارد. بطور کلی  درزمان بارداری هیچگونه مانعی برای نزدیکی کردن زوج ها وجود ندارد مگر اینکه خانم احساس ناراحتی کند، لکه بینی داشته باشد و یا به هر دلیل دیگری توسط پزشک و یا ماما ازنزدیکی کردن منع شده باشد.

در صورتی که حاملگی طبیعی باشد و خانم احساس راحتی کند، نزدیکی کردن زوج ها می تواند باعث دلبستگی بیشتر پدر و مادر آینده به همدیگر و در آینده، به فرزندشان باشد.

حتی در مواردی که زوج نزدیکی ندارند می توانند از نظر فیزیکی با هم در تماس باشند. ماساژ دادن و نوازش کردن خانم ها در دوران بارداری به آرامش فکری و عضلانی شان کمک می کند بنابر این در نهایت فرزند شادابتری هم خواهند داشت. این کار همچنین باعث می شود که زوج ها پس از تولد فرزندشان هم زودتر به حالت طبیعی زندگی جنسی خود برگردند.

پس از زایمان طبیعی اگر خانم احساس راحتی کند پس از چند روز نزدیکی ممکن است البته این زمان بسته به نوع زایمان و داشتن بخیه یا نداشتن آن متفاوت است. پس از سزارین این دوره ممکن است طولانی تر باشد. سزارین جزو عمل های بزرگ به حساب می آید و فرد باید مراقبتهای بعد از عمل را رعایت کند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم مهر 1386ساعت 13:55  توسط عاشق تنها  | 

چگونه ميتوان مرد جذابي بود ؟

پرسش و پاسخ این هفته در مورد طریقه جذب کردن همسرتان می باشد، اگر شیوه زندگی شما خسته کننده شده است بد نیست که نیم نگاهی به این مقاله بیندازید. طریقه بدست گرفتن امور و نشان دادن خود، از مطالب این بخش می باشند.

توجه او را به خود جلب کنید

The image “http://www.mardoman.com/images/family/30.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

چگونه مردی با شیوه زندگی ملال آور، میتواند همسرش را به سمت خود جذب کند؟
تنها کاری که می توانید انجام دهید که هم به نفع خودتان است و هم به عنوان راهی برای جلب توجه خانمها به شمار می رود، این است که سعی کنید فرد جذابی باشید.

یکی از آسانترین شیوه هایی که می توانید از آن بهره ببرید، این است که "اهل عمل" باشید. به این معنا که از هر موقعیتی که بر سر راه شما قرار گرفت به بهترین نحو استفاده کنید.

 

بقیه در ادامه مطلب

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم مهر 1386ساعت 13:53  توسط عاشق تنها  | 

تفاوت عشق و هوس{ در ارتباط دختر و پسر یا در ازدواج}

– عشق معطوف به غیر از خود است. در حالیکه محور هوس خود فرد و لذت اوست. جملات زیر را مقایسه کنید:
- ( من) دوستت دارم
- ( من) برات می میرم                                                                                      
- (برای من) هیچکس مثل تو نمیشه
- ( من ) همیشه به فکر توام
-( من) را فراموش نکن
- ( من ) از تو رنجیدم
در حالیکه در عشق، توجه به حالتها و لذتهای خود نیست. و خواست و شرایط معشوق جایگزین خودخواهی فرد می شود.
جمله معشوق است و عاشق پرده ای
زنده معشوق است و عاشق مرده ای


2 – هوس پاسخ به یک نیاز جسمانی و روانی است، مثل نیاز به آب، نیاز به اکسیژن ، نیاز به غذا. ولی عشق فراتر از یک چنین نیازی هست. عشق فراهم آورنده رشد و خودشکوفایی فرد است. لذا فردعاشق خود را خوار نمی کند، کوچک نمی کند. عشق عزت و احترام دارد و این احترام از روی بی نیازی و بزرگی عشق حاصل می شود. شاید در فیلم ها دیده و شنیده باشید که فردی می گوید« من عشق را گدایی نمی کنم».
هر چه جز عشقست، شد ماکولِ[1] عشق
دو جهان یک دانه پیش نَولِ[2] عشق
دانه یی مر مرغ را هرگز خورَد؟
کاهدان مر اسب را هرگز چَرَد[3]؟


3 – عشق محدود کننده و زندانی کننده معشوق نیست. عشق آزاد کننده است. اگر فردی را مجبور کنیم که همه علائق ، سلیقه ها و تفکراتش را فقط متوجه ما کند و فقط به ما بیندیشد، او را محدود به خودمان کرده ایم، نه اینکه عاشق خودکرده باشیم. در واقع این عشق نیست، این یک هوس است و ما را وابسته به شخص دیگری نموده است.
آنکه او بسته غم و خنده بود
او بدین دو عاریت زنده بود
باغ سبز عشق، کو بی منتهاست  
جز غم و شادی درو بس میوه هاست
عاشقی زین هر دو حالت، برترست 
بی بهار و بی خزان ، سبز و ترست
در نگنجد عشق در گفت و شنید
عشق، دریایی ست قعرش ناپدید.

 
4 – عشق با بدبینی و سوء ظن همراه نیست. عشق یک اعتماد است. یک اطمینان است و پس از شناخت رفتار، گفتار و احساسات معشوق، و به جهت یک آگاهی عمیق به وجود می آید. لذا ابتدا اعتماد به وجود می آید و بعد عشق منعقد می شود.
بعضی ها می پرسند «باید اول عاشق شد بعد ازدواج کرد یا اول ازدواج کرد بعد عاشق شد؟
در جواب باید گفت: اگر بعد از ازدواج بخواهی عاشق بشوی که کار از کار گذشته است و آن فرد هر خصوصیت یا رفتار و یا افکار و احساسی که داشته باشد، باید تحمل کنید، نام این عشق نیست.
از طرف دیگر بدون بررسی ، شناخت ، تحقیق و ارتباط رسمی چگونه می توان عاشق فردی شد تا در پی آن ازدواج کرد؟ ( یعنی روش عاشق شدن قبل از ازدواج چگونه است)
خلاصه اینکه، طی یک فرایند رسمی که خانواده ها در جریان هستند، و ارتباطات شما آشکار و شفاف هست. با مشورت و بررسی شما و خانواده هایتان از فرد مقابل آگاهی به دست می آورید، تناسب رفتارها، نقاط ضعف ، احساسات و افکار یکدیگر را می سنجید و سایر معیارهای مطلوب را دقیقا ارزیابی می کنید. بدیهی است که اگر این موارد مثبت باشد خواه ناخواه شما عاشق فرد می شوید( نه هوس پیدا کنید).
اما هوس اینست که معمولا به صرف مجاورت ایجاد می شود. همکلاسی، هم محله ای، همکار، فامیل و ...، می بینید، خنده ها و عشوه هایش را حس می کنید، شیطنتها ، بازیگوشی ها، و کلاس گذاشتن هایش را نظاره می کنید، به دلتون می افتد که عاشقش هستید و با خیالات مستمر از او غولی می سازید که فقط بعد از ازدواج شکسته می شود و واقعیت آن روشن می شود. معمولا چنین دو نفری به جای شناخت یکدیگر، انرژی خود را صرف احساسات یکدیگر می کنند، دل میدهند و قلوه می گیرند، هر روز به تعداد زیادی برای یکدیگر می میرند، یا حداقل غش می کنند  و تعارفات کلاس بالا نصیب هم می کنند، از وجود یکدیگر ممنون می شوند، از هم زیاد تشکر می کنند، با مطالعاتی که در مورد مخ زنی دختر یا پسر در اینترنت یا ....آموخته اند سعی می کنند طرف مقابل را شیفته خود سازند ( به هر قیمتی)به هم زیاد کادو می دهند، متون ادبی جالب ، آهنگهای احساس نواز، و مبالغه های غیر عقلانی به یکدیگر پیشکش می کنند، کم کم نقش پدر، مادر، دوستان، همکاران و ... را حذف کرده و همه را یک جا به محبوب خود پیشکش می کنند، و وقت خود را یا با او پر می کنند یا با خیالات او سر می کنند و در خیالات خود او را تک ستاره ای می دانند که آسمان قلب آنها را نورانی می کند، بدون او زندگی معنی و مفهوم و شور خود را از دست می دهد. او یک انسان نیست، یک فرشته است، او هیچ عیبی ندارد، و فقط و فقط مهر و عشق و صفا و نقاط مثبت است. تصور از دست دادن او ، کابوسی وحشتناک هست. مفعول شعرهای تمام ترانه های شاد و غمناک به نوعی به محبوب آنها بر می گردد، واینگونه این احساسات غیر قابل کنترل می شود ، در حالیکه عشق همانطور که گفته شد، فرایند مشخصی از آگاهی می باشد. منظور این نیست که از احساس تهی باشد، نه ، اما احساس یکی از پارامتر های مهم در کنار پارامترهای آگاهی هست که نمی تواند جای خالی دیگر خصیصه ها را پر کند.
احساس انفجار آمیز در رابطه ها منجر به تحریف واقعیت ها شده و آنقدر آب را گل آلود می کند که خود فرد به هیچ وجه قادر به شناخت صحیح طرف مقابل خود نیست. و پس از فروکش کردن احساست، پس از ازدواج ، تفاوت میان خیالات خود و واقعیت ها را درک می کنند.
 
5 – عاشق، خود را ملزم می داند که حریم عشق و معشوق را رعایت کند و هنجارها را به نفع لذت خود نمی شکند. عاشق در پی کام گرفتن از معشوق، پیش از آنکه این حریم کامل و رسمی شود، نیست. باید کانون خانواده شکل گیرد و انعقاد پیمان زناشویی انجام پذیرد و طرفین مسئولیت زندگی و تعهد کامل را نسبت به هم بپذیرند. هر گونه خلوت، لمس و ارتباطی که جنبه لذت جویی داشته باشد (قبل از تعهد کامل زناشویی و در چارچوب قانون)، صرفا آسیب پذیری عشق را به همراه دارد و این آزمایش کردن عشق نیست، بلکه سیراب کردن هوس و عطش شهوانی است.
عشق هایی کز پیِ رنگی بُوَد
عشق نَبوَد ، عاقبت ننگی بود
       
 
6 –  چنین مواردی از نشانه های هوس هستند: زودرنجی، قهر و آشتی ، دل خوری، نگرانی، تردید ، عجله در به نتیجه رسیدن، امروز و فردا کردن، زبان بازی کردن، با چند نفر ارتباط صمیمی وعمیق عاطفی گرفتن، رویاپردازی در مورد فرد، چشم پوشی از نقاط ضعف آن شخص و ... ، همه از نشانه های هوس است، در حالیکه عشق ، قامتی رعناتر، بزرگتر ، قوی تر و منحصر به فرد دارد و از همه مهمتر آرامش بخش است و نگرانی از درست رفتن، ندارد. عشق هایی که نگرانی آفرین، اضطراب آور و دمدمی مزاج و به ظواهر فرد بستگی دارد، همان هوسها هستند که « محور من» در آنها قوی است . یعنی فرد همه چیز را برای خودش می خواهد ، نه معشوق
هر که را جامه ز عشقی چاک شد
او ز حرص و جمله عیبی پاک شد
شاد باش ای عشقِ خوش سودای ما
ای طبیبِ جمله علت هایِ ما
ای دوایِ نخوت و ناموسِ ما
ای تو افلاطون و جالینوس ما
جسمِ خاک از عشق ، بر افلاک شد
کوه، در رقص آمد و چالاک شد

 
7 – عشق پیش نیاز لازم دارد.
یعنی فرد باید رشد کند و از مراحلی بگذرد تا نوبت به عاشق شدن برسد. کسی که هنور با والدینش درگیر است، سازگاری با همکاران ندارد، رابطه صمیمانه ای با دوستانش ندارد. افسرده و مضطراب است، تصمیم های مهمی در زندگی نگرفته یا به اجرا در نیاورده است، از این شاخه به آن شاخه می پرد، هدف زندگی خود را شفاف ترسیم نکرده است. و حتی در انتخاب هنجارها به انتخاب ثابتی برای وضع ظاهری ، پوشش و نحوه رفتارش نرسیده است و مردد بوده و روز به روز شکل به شکل می شود و هویت خود را نیافته است، مانند کودک پیش دبستانی است که برای اردو به دانشگاه رفته باشد، او هرگز نمی تواند در نقش دانشجو باشد. حتی اگر بر روی صندلی های دانشگاه بنشیند. لذا عشق پس از بلوغ عاطفی ، بلوغ اجتماعی، بلوغ فکری، بلوغ روانی و ...، پیدا می شود، در غیر این صورت فقط هوس خامی بیش نیست.
 
8 – عشق باید یک وحدت و یکپارچگی بین شما ، افراد و همه هستی ایجاد کند. اگر رابطه دختر و پسری، با پنهان کاری، تعارض ، درگیری با دیگران، احساس گناه، اضطراب، تردید، و قطع روابط اجتماعی با دیگران، مشکل در شغل ، تحصیل ، روابط خانوادگی و ...، همراه هست باید مطمئن شد که هوس، خود را به جای عشق به آنها معرفی کرده است. و چنین شروعی برای رابطه، پایان هایی به مراتب دردناکتر و فجیع تر به همراه دارد.
در نگنجد عشق در گفت و شنید 
عشق، دریایی ست قعرش ناپدید
 

--------------------------------------------------------------------------------

 ماکول: خورده شده[1]
 نَول: منقار[2]
 چَرَد: بچرد،

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم مهر 1386ساعت 13:51  توسط عاشق تنها  | 

کلیپ

امروز چندتا کلیپ موبایل براتون میزارم امیدوارم که خوشتون بیاد


رقصيدن دخترا در كلاس دختري كه قرص اكس خورده

خواندن اين پيرمرد يه سبكي جالب

دانلود دانلود دانلود
     
تكنيك با ماشين 206 خوانندگي دو تپل

سر كلاسو باغ وحش

دانلود دانلود دانلود
     
مبارزه با ارازل دعواي دخترا تو خيابون رقصيدن پسرا در كلاس
دانلود دانلود دانلود

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 19:40  توسط عاشق تنها  | 

ترفندهای ویندوز

خلاصی از دست پوشه بی استفاده ویندوز

Www.u3f.ir

در ویندوز XP و در پوشه Program Files پوشه ای به نام Xerox وجود دارد که داخل آن پوشه ی خالی دیگری به نام Nwwia موجود است. این پوشه طی نصب ویندوز ساخته می شود و مربوط به برنامه Windows Image Acquisition است. همچنین این فولدر توسط سیستم محافظت شده است به طوری که ویندوز اجازه حذف آن را نمی دهد. این پوشه کارایی خاصی ندارد و خوشبختانه خطرناک هم نیست. به همین دلیل میتوان این پوشه مزاحم ار حذف نمود. هم اکنون قصد داریم تا ترفندی کاربردی برای پاک کردن پوشه Program Files/Xerox/Nwwia به شما معرفی کنیم.

 برای آموزش حذف این پوشه و آموزشهای بعدی به ادامه مطلب بروید

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 17:53  توسط عاشق تنها  | 

بالاخره آلبوم جدید و بسیار زیبای اندی به نام فرودگاه با سه کیفیت

.:: به همراهي تمامي کاور هاي اين آلبوم ::.

.:: پیشنهاد میکنم حتما اين آلبوم زیبا را دانلود کنید ::.

اندی -- فرودگاه


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 17:45  توسط عاشق تنها  | 

آلبوم بسيار زيباي نانسي اجرم با دو كيفيت

.:: پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید ::.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 17:36  توسط عاشق تنها  | 

نانسی عجرم

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 17:29  توسط عاشق تنها  | 

بهنوش بختياری

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 17:24  توسط عاشق تنها  | 

:: تم برای گوشی های سونی اریکسون -Glazz Sony Ericsson Theme

تم برای گوشی های سونی اریکسون -Glazz Sony Ericsson ThemeGlazz Sony Ericsson Theme تم بسیار زیبای Glazz مخصوص گوشی های سونی اریکسون.


Glazz 176x220 ThemeV41.thm: W550, W600, W810, Z550, Z558.
Glazz 176x220 ThemeV45.thm: K550, K610, Z610, Z710, W610, W660, W710.
Glazz 240x320 ThemeV45.thm: K790, K800, K810, S500, W580, W830, W850.
Glazz 176x220 ThemeV40.thm: K600, K750, W700, W800
Glazz 128x128 ThemeV30.thm: K300, J300.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 15:48  توسط عاشق تنها  | 

:: يك تم بسيار زيبا براي سوني اريكسون Gears Of War W810i Theme

يك تم بسيار زيبا براي سوني اريكسون Gears Of War W810i Theme

Gears Of War W810i Theme يك تم بسيار زيبا و جالب براي گوشي هاي W810 ميباشد . دوستاني كه از گوشي W810 سوني اريكسون استفاده مي كنند ميتوانند از اين تم به عنوان يك تم جالب در گوشي خود استفاده كنند .
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 15:43  توسط عاشق تنها  | 

:: PC Tools AntiVirus v3.6.0.34 نرم افزاری برای نابودی و مبارزه با ویروس ها

مبارزه با برنامه های جاسوسی و ویروس ها امروزه یکی از مهمترین مسائل مربوط به امور کامپیوتری می باشد و کاربران همیشه برای این موضوع زمانی را اختصاص می دهند. استفده از نرم افزارهای ضد ویروس امروزه یکی از بهترین روش ها برای مقابله با ویروس ها و برنامه های جاسوسی می باشد. اهمیت بسیار بالای این موضوع در حدی می باشد که بسیاری از شرکت های نرم افزاری امروزه برای ساخت این نرم افزارها بودجه ای را اختصاص می دهند. نرم افزارهای ضد ویروس مختلف با امکانات متعددی که در اختیار کاربران قرار می دهند جایگاه خود را در میان کاربران باز می کنند.

در این مطلب یکی از این نرم افزارهای ضد ویروس را به شما معرفی می کنیم.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 15:16  توسط عاشق تنها  | 

:: فارسی ساز جدید ویندوز XP

فارسی ساز جدید ویندوز XP ساخته شده توسط شرکت مایکروسافت


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم مهر 1386ساعت 15:11  توسط عاشق تنها  | 

اس ام اس های ارسالی شما

از همه دوستانی كه لطف میكنن و برای وبلاگ خودشون اس ام اس ارسال میكن ، كمال تشكر رو دارم . ایشاالله كه هر كودومتون وبلاگ زدین ، كاربرای وبلاگاتون مثل كاربرای این وبلاگ كه منو خیلی دوست دارن (البته نظر لطفشونه ، من اونقدرا هم دوست داشتنی نیستم) ، شما رو هم دوست داشته باشن . از همتون ممنونم . امروز هم اومدم با چند تا اس ام اس تقریبا جدید كه خود شما برای من فرستاده بودین . امیدوارم كه خوشتون بیاد و ما رو هم از اس ام اس های زیبای خودتون دریغ نكنین و شماره 091۳۲۶۴۷۴۳۷ رو برای ارسال اس ام اس فراموش نكنین . در ضمن همین جا ، جا داره از اون دوست خوبمون كه از سوئد اس ام اس برامون ارسال كرده بود تشكر كنم : دست شما درد نكنه ازین كه مارو قابل دونستین و برامون اس ام اس ارسال كردین ، بله اس ام اس هاتون به دست ما میرسه ، منتظریم . از همه شما دوستای گلم تشكر میكنم و بی صبرانه منتظر دیدن اس ام اس های قشنگ شما هستم ، حسین

اس ام اس ارسالی : با شماره 69**0912100
پیام مدیر وبلاگ به شما دوست عزیز : از قرار دادن اس ام اس هایی كه مشكل اخلاقی دارن ، توی وبلاگ معذوریم . ممنون ازینكه اس ام اس ارسال كردین ولی خواهشا ازین به بعد ، اس ام اس های پاستوریزه(!) برامون بفرستین . ممنون

اس ام اس سركاری ، ارسال شده : با شماره 38**0912248
تو هدیه‌ای الهی هستی برای سینه پر درد من ، عطر وجودت را می بویم ، ای شلغم!!!!

جوك ارسالی : با شماره 29**0918348
یه مار افسردگی میگیره ، ازش میپرسن دلیلش چیه؟ میگه: دو سال با دختر همسایمون دوست بودم ، آخرش فهمیدم یه تیكه شیلنگه . . .

اس ام اس عاشقانه ارسالی : با شماره 80**0912424
بیا دنیا رو قسمت كنیم : آسمون واسه تو ، ابراش واسه من . دریا واسه تو ، موجاش واسه من . خورشید واسه تو ، ماه واسه من . اصلا دنیا واسه تو ، تو واسه من!!!؟؟؟

اس ام اس ارسالی : از آقای وطن پور با شماره 12**0913310
اگر میوه ممنوعه رو بخوری و شكرانه‌اش رو به جا نیاری ، اول به اغما میری و بعدشم میری زیر یه وجب خاك

اس ام اس عاشقانه و ارسالی : با شماره 25**0935482
از خدا نخواه كه همه دنیا مال تو باشه ، از خدا بخواه كسی كه دنیای توست مال هیچكس نباشه

اس ام اس ارسالی جالب : امیر با شماره 27**0914914
یه توپ دارم قل قلیه ، موی سرم فرفریه . sms جدید نداشتم ، كلاه سرت گذاشتم

اس ام اس ارسالی جالب : با شماره 05**0917367
میدونی طبق آخرین آمار كم جمعیت ترین جای دنیا كجاست؟ . . . . . نمیدونی؟ . . . . قلب منه ، چون فقط تو توش ساكن هستی!

برای ارسال اس ام اس های خودتون ، فقط كافیه اونارو به 091۳۲۶۴۷۴۳۷ برای ما ارسال كنین ، ما منتظرتون هستیم . . .

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 17:16  توسط عاشق تنها  | 

200 بازی برای گوشی های نوکیا

 

مجمو عه ای بی نظیر از 200 بازی بسیار جالب و سرگرم کننده برای گوشی های نوکیا تقدیم به شما عزیزان .این مجموعه بی نظیر قابل اجرا بر گوشی های نوکیا سری N و همچنین مدل های s60- 3230, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 7610, 6680, 6681 و کلیه مدل هایی که فرمت *.jar را ساپورت میکنند می باشد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:34  توسط عاشق تنها  | 

بهترین بازی های سال 2007 برای گوشی های موبایل

 

بهترین بازی های سال ۲۰۰۷ برای گوشی های موبایل از شرکت های مختلف

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:33  توسط عاشق تنها  | 

145 بازی برای سری های مختلف گوشی همراه !!!

 

145 بازی برای سری های مختلف گوشی همراه !!! از جمله گوشی هایی که بازی ها بر روی  آنها اجرا می شود به Nokia , Samsung , Motorola , Sony Ericsson , LG اشاره کرد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:32  توسط عاشق تنها  | 

مجموعه بازی های اتومبیل رانی - چند نفره

 

مجموعه 5 بازی اتومبیل رانی مهیج با قابلیت Multiplayer که این امکان را به شما می دهد تا همزمان به وسیله گوشی خود با دیگران بازی کنید. ضمنا در این مجموعه سعی شده است برترین بازی های اتومبیل رانی موبایل انتخاب شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:31  توسط عاشق تنها  | 

نرم افزاری برای پخش فایل های 3GP

 

برنامه ای بسیار ساده و کارآمد میباشد که امکان باز کردن فایلهای 3GP را که مخصوص گوشیهای موبایل میباشد در ویندوز میدهد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:29  توسط عاشق تنها  | 

MP3 Player بسیار خوب برای گوش های سیمبیان

 

یک MP3 Player بسیار خوب برای گوشی های سیمبیان که به وسیله آن می توانید آلبوم های موزیک خود را با بهترین کیفیت گوش کنید.

از قابلیت ها و ویژگی های اصلی این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
1- کیفیت بالا به صورت استریو ؛ البته اگر گوشی شما قابلیت آن را داشته باشد.
2- پخش موزیک های با فرمت Ogg و Mp3
3-  گوش دادن رادیوهای اینترنتی
4- بستن برنامه پس از مدت معین یا در اصطلاح Sleep Timer : به راحتی در هنگام خوابیدن موزیک گوش کنید و نگران اتمام باتری گوشی خود نباشید چراکه پس از زمان معین شده نرم افزار به طور اتوماتیک بسته شده و موزیک قطع می شود!
5- داشتن اکولایز های مختلف و قابلیت های تنظیم آن ها
6- Playlist editor که به شما اجازه اضافه کردن ، حذف کردن ، ذخیره کردن لیست آهنگ های مورد نظرتون را می دهد.
7- سفارشی کردن رنگ پوسته های نرم افزار و تغییر آن ها
8- جستجوی تصویر آلبوم موزیک شما در اینترنت
9- جستجوی متن موسیقی شما از اینترنت و نشان دادن آن
10- قابلیت اجرا آلبوم به صورت معمول و پشت سرهم یا رندم و اتفاقی
11- mini mode یا حالت کوچک که در زمان بیکار بودن یا همان idle نشان داده می شود.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:16  توسط عاشق تنها  | 

نرم افزار منشی تلفن در گوشی های Symbian ۹.۱

 

منشی تلفن در تلفن های همراه یکی از ابزار هایی است که در حالت معمولی در دسترس نیست. نرم افزار Answering Machine این امکان را به شما می دهد که پیغام گیر را به امکانات گوشی خود اضافه کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:14  توسط عاشق تنها  | 

فال حافظ برای موبایل

 

فال حافظ برای تمام گوشی هایی که Java را ساپورت می کنند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:13  توسط عاشق تنها  | 

Warelex Mobiola WebCam USB v1.04

 

با اين نرم افزار شما می توانيد از گوشی تلفن همراه خود به عنوان يک دوربين کيفيت بالا با خروجی USB استفاده کنید .

بسته ی نرم افزاری که از سايت دريافت می نماييد شامل 2 نرم افزار است :
1 - نرم افزار ميهمان (Client) که در گوشی نصب می شود و باعث ارتباط گوشی با رايانه می شود
2 - نرم افزار راه انداز که در ويندوز نصب می شود و وظيفه ی دريافت ويديو از گوشی را دارا می باشد

اين نرم افزار با تمام نرم افزار های چت اينترنتی از قبيل Yahoo Messenger , ICQ , MSN , Skype و ساير نرم افزار ها . با اين نرم افزار شما از گوشی خود مانند يک دوربين شخصی پيشرفته می توانيد استفاده کنيد و حتی در مسافرت ها می توانيد يک وب کم همراه داشته باشيد .

از قابليت های ديگر اين نرم افزار اتصال گوشی به رايانه بوسيله ی رابط بلوتوث می باشد .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:12  توسط عاشق تنها  | 

نرم افزار ماشین حساب مهندسی برای موتورولا

 

ماشین حساب بر روی اکثریت گوشی ها موجود است اما تمام نیاز های کاربران تلفن همراه را رفع نمی کند و نیاز به یک نرم افزار با امکانات بیشتر حس می شود. یکی از معدود نرم افزار های ماشین حساب مهندسی برای گوشی های موتورولا در اختیار شما قرار گرفته است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:11  توسط عاشق تنها  | 

Photodex ProShow Gold v3.1.2010

 

یکی از کاملترین نرم افزارها جهت نمایش اسلاید و تصاویر نرم افزار ProShow Gold می باشد. با این نرم افزار شما می توانید بهترین و زیبا ترین خاطرات و لحظات خود را با دوستان و آشنایان بر روی WEB یا DVD, PC سهیم شوید. این نرم افزار دارای  قابلیت اضافه کردن بیش از 280 نوع افکت را بر روی تصاویر می باشد. که به این طریق می توانید به تصاویر بی حرکت ، جان تازه ای ببخشید. همچنین شما می توانید موسیقی متن دلخواه خود را در حین نمایش تصاویر به آن اضافه نمایید. نرم افزار ProShow Gold بدلیل داشتن فرمتهای خروجی بسیار متعدد، متمایز از بقیه نرم افزارهای هم رده خود می باشد.
برخی از ویژگیهای نرم افزار:
- اضافه کردن و ویرایش محتوا به سادگی
- اضافه کردن نامحدود لایه ها برای هر اسلاید
- برداشتن و جایگذاری آسان فایلها درداخل محتوای مورد ویرایش
- پشتیبانی از بیش از 100 نوع فرمت فایل مختلف
- تنظیم شفافیت تصویر برای فایلهای PSD , PNG, TIFF ; GIF
- ویرایشگر ویدئویی داخل نرم افزار
- ویرایشگر اسلایدها و عکس ها
- اصلاح اتوماتیک رنگ عکس ها
- تنظیم زمان نمایش هر اسلاید بصورت دلخواه
ویژگیهایی که شما را متحیر خواهند کرد:
- جان دادن به تصاویر با افکتهای حرکتی
- گردش و چرخاندن عکس ها تحت هر زاویه ای
- کنترل حرکت برای انطباق ترکیب و هم تراز بودن آنها
- قدرت بزرگ نمایی به هر اندازه ای
- تنظیمات سرعت مربوط به افکتهای حرکتی
- انتخاب بین بیش از 280 افکت برای اسلاید های شما
- زمان بندی هر افکت
- قراردادن نامحدود عناوین برای بهتر کردن محتوا
- تنظیمات عناوین از قبیل فونت و سایز و رنگ بصورت دلخواه
- قرار دادن بیش از 100 نوع افکت برای عنوان ها
استفاده از تنظیمات موسیقی برای هر نوع حالت
- قابلیت اضافه کردن فایلهای Mp3 , WMA, Wave به اسلایدهای شما
- وارد کردن موسیقی از Audio CD's
- استفاده از ویرایشگر داخلی برای ویرایش فایلهای صوتی
- اضافه کردن کلیپهای موسیقی ، همانند افکتهای صدا به هر اسلایدی
- ضبط صدا از طریق میکروفون برای افکتهای صدا
- کنترل بلندی صدای موسیقی بصورت مستقل
- تلفیق صدا و اسلایدها با یک کلیک

ساخت سریع و آسان نمایش اسلایدها
- نمایش خطی نمودار زمان به شما امکان زمان بندی نمایش اسلایدها را بصورت ساده تر
 می دهد.
- امکان پشتیبان گیری و بازیافت کارهای انجام شده، عملکرد شما را در حین کار امن تر
می سازد.
- گردآوری فایلهای تولید شده در پوشه مورد نظر شما
- ابزار ویرایشگرهای داخلی و خروجی این نرم افزار، نیاز شما را به نرم افزارهای دیگر جهت کار با محتوای تولید شده را به حداقل می رساند.
- شما می توانید توسط ابزار Favorites  به پوشه های مورد علاقه خود سریع دسترسی پیدا کنید.
- انجام Undo & Redo بصورت نامحدود
به نمایش درآوردن محتوای تولید شده در هر جایی
- سیستم کاملا یکپارچه ساخت و تولید برای DVDs/VCDs/CDs
- سبک منو سازی هالیوودی برای نمایش در PC / DVD
- تلفیق نمایش برای TV & PC همزمان بر روی یک دیسک
- نمایش اندازه تصویر بطور دلخواه 4:3 & widescreen
- جلوگیری از درست کردن کلیپ تلویزیونی از روی فایل خروجی
- پشتیبانی از سیستم های PAL & NTSC برای نمایش جهانی
- آپلود و به اشتراک گذاری فایلهای شما بصورت آنلاین و مجانی در photodex.com
فرمت فایلهای خروجی تولید شده توسط نرم افزار ProShow Gold :
- DVD (with PC playback)
- VCD (with PC playback)
- Autorun CD
- Self-contained EXE
- Share shows via email
- Streaming web shows
- Free online show sharing
- New! Streaming Flash video
- New! High Definition video (HD)
- New! Windows Media Video (WMV)
- MPEG 1 and 2
- Screensavers


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:8  توسط عاشق تنها  | 

CoffeeCup Flash Firestarter 7.1

بسیاری از برنامه نویسان حرفه ای برای ساخت طرح های فلش از برنامه قوی و معروف Macromedia Flash استفاده می کنند. ولی در این بین هم نرم افزارهای مناسب، کم حجم و در عین حال پر کاربرد وجود دارن. CoffeeCup Flash Firestarter نرم افزاری است برای کسانی که در ابتدای امر وارد فعالیت های طراحی می شوند. به طور حتم این برنامه به درد افراد مبتدی خواهد خورد و انتظاراتشان رو هم بر آورده خواهد کرد. بی شک کسانی هستند که وب سایت شخصی و یا هر چیز دیگری دارن که برایش بخواهند بنر و یا فلشی زیبا خلق کنند. این برنامه با حجم کم خود بسیاری از قابلیت های ساخت یک فلش زیبا و تا حدی حرفه ای را دارا می باشد.
قابليتهاي نرم افزار :
تبدیل فرمت های فایل تصوری به فرمت GIF به صورت متحرک.
انتقال دادن متن، نوشته. فایل صوتی، و عکس در طرح فلش.
HTML Code Generator, just Copy & Paste into your page
به وجود آوردن کد های HTML و قرار دادن آن در وب سایت خود به صورتی راحت آن هم فقط به یک کپی کردن.
قرار دادن فیل صوتی به صورت تبدیل شده برای طرخ های فلش با حجم بسیار کم.
Includes over 50 cool mp3 Sounds
دارا بودن بیش از 50 فایل با فرمت MP3 در خود نرم افزار.
افکت های بسیار زیبا برای هر چه بهتر شدن طرح.
Built In FTP to Upload your Movies, no need for another program
ارسال فایل از طریق FTP بر روی سرور سایت و بدون نیاز به برنامه های جانبی دیگر.
قابلیت کنترل کیفیت عکس ها به منظور بهتر جلوه دادن طرح داخل فلش.
قابلیت ذخیره کردن به فرمت SWF.
و بسیاری از قابلیت های دیگر...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 14:2  توسط عاشق تنها  | 

Professor PC Typing Tutor 1.52

 

یك خودآموز كامل و تماما دو جانبه ‌ی تایپ كردن كه شما را قادر می‌سازد در كوتاه ‌ترین زمان مهارت سریع ماشین‌ كردن را به دست آورده و در پای كامپیوتر تان به صورت یك روش مفرح و عملی ، ماشین كردن حروف را یاد بگیرید. این نرم‌افزار شامل شش بخش و 32 تمرین است كه می‌توانید سر فرصت و به میل خود آن‌ها را یك به یك انجام دهید. این نرم‌افزار گزارش سرعت و دقت تایپ شما را بر اساس تعداد حروف در دقیقه ، تعداد اشتباهات و میزان دقت تهیه كرده و به این وسیله شما را در جریان پیشرفت و روند آموزش نيز قرار می ‌دهد.

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم مهر 1386ساعت 13:58  توسط عاشق تنها  |